שם דוא"ל טלפון נייד
הראל זנד מייסד החברה

בעל ניסיון ביזמות, בהשבחת נכסים ובמימון עסקאות נדל"ן. אחראי על קשרי החוץ של החברה מול בנקים וגורמי נדל"ן. ליווה באופן אישי משפחות רבות לחיסכון בתשלומי המשכנתא.

כמו זוגות רבים הגענו למהלך לקיחת המשכנתא, מין גלולה מרה ל 25 שנה. בתוך כל הניירת והנוסחאות שמחנו לפגוש את חברי "פתרונות". יחס חם מקצועי ואדיב הוכיחו לנו שוב ושוב לאורך הדרך כי בחרנו נכון בהחלטתינו להסתייע בעזרתם. במילה אחת פשוטה - תודה!

(יחזקאל וצופיה רוזנבלום, ירושלים, 054-3901560)

נתקלתי קודם כול באדם אמין וישר מאוד, מראש אמר שיגבה מאתנו תשלום רק במידה ויצליח לחסוך לנו סכום משמעותי מהמשכנתא. כמובן שהגיע לו בסוף תשלום... אני ממליץ מאוד בחום על הראל זנד ועל חברת "פתרונות".

(יהודה שפר, מרחבעם, 050-2192544)

ממליצה מאוד לקחת יועץ משכנתאות כי זה יעזור להבין מה לוקחים וגם לקבוע את משכנתא איך שאנחנו רוצים ולא איך שהבנק!!!
תודה רבה על עזרתכם מכל הלב מודה לכם!!!

(אנה וולדימיר זיורבלביץ, באר שבע, 058-4855157)

הראל בנה לנו תכנית משכנתא שמתאימה לנו בדיוק - בתנאים מעולים! חברת פתרונות יצרה את כל הקשר עם הבנק ואישרה מולם את התנאים, אנחנו רק היינו צריכים לבוא ולחתום! ממליצים בחום!!

(משפחת ארז, מרחב-עם, 050-3018642)

הראל הגיע אלינו עד הבית, ישב איתנו והסביר לנו כל מה שרצינו לדעת וכל מה שלא ידענו. בהמשך נפתלי היה איתנו בקשר בכל הנוגע להרכבת תמהיל מתאים לנו וקבלתו ע"י הבנק. בעזרת מיכל העבודה בוצעה במהירות, במקצועיות ועם המון סבלנות. רצינו להמליץ בחום על חברת פתרונות כחברה מקצועית, אמינה, גמישה ועם יחס מצוין ללקוחותיה.

(יעקב והדר ברנשטיין, ירוחם, 052-3257073)

בנסיון למצוא או לנסות להתמצא בין הררי המושגים המובנים והפחות בין התיסכולים, היאושים ההתייעצויות ״בדרך״... החלטנו להרים טלפון, להתייעץ ולשמוע. כבר בשיחה הראשונה הבנו שיש על מי לסמוך. קיבלנו שרות מהיר, זמינות, הכוונה, ליווי ואוזן קשבת לאורך כל הדרך.

(שמרית ועמיחי עזרן, אילת, 0503436334)

בתור לקוח של הראל התרשמתי שעומד מולי אדם ישר ואמין שאני יכול לסמוך עליו בלב שלם. התפעלתי מאוד מעבודתו היסודית והמקצועית, ויותר מכל מהמחשבה היצירתית והמקורית. הראל ליווה את הפרויקט לכל אורך הדרך, וגם כאשר התעוררו קשיים ידעתי שיש לי כתובת שתדע לספק את הפתרונות המתאימים.

(יהונדב אשחר, אפרת)