ננו גרוהפיתרון הטבעי לנשירת השיער

נענו גרו
פורמולת פטנט ייחודית לעצירת נשירת השיער
ולמראה שיער בריא ומלא

תכשיר - NaturalRenewal פותח במשך 5 שנים, במטרה למצוא פתרון טבעי לטיפול בבעיית נשירת השיער. לאחר מחקר מעמיק בנושא נשירת השיער, נוסחה פורמולה ייחודית לפתרון בעיית נשירת השיער ועידוד צמיחתו מחדש. הפורמולה מכילה מרכיבים טבעיים, תמציות צמחים ייחודיות, ויטמינים ומינרלים אשר חודרים לסיב השיערה, עוצרים את הנשירה ומעודדים צמיחה מחדש
קומפלקס ייחודי זה נותן טיפול לטווח ארוך והגנה על השיער שלך!

להזמנות: 04-8722293, לברורים: 055-6697368
חייגו עכשיו
טל להזמנות: 04-8722293 לברורים: 055-6697368

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

איך זה עובד?

הנוסחה הייחודית של Naturalrenewal מורכבת באופן המעניק פתרון לטווח הקרוב ולטווח הרחוק.
בטווח הקצר:
נצפית עצירה מוחלטת של נשירת השיער. הפורמולה מזינה את עור הקרקפת והשיער בוויטמינים ובמינרלים, החודרים את שורשי השיער ואת רמת האפידרמיס של הקרקפת ומביאה לעצירה מוחלטת של הנשירה.
בטווח הרחוק:
הפורמולה חודרת לשורשי השיער שנשר במשך שלושת החודשים אשר קדמו לתחילת הטיפול, מזינה ומחייה מחדש את שורשי השיער, בחומרים החיוניים לשיקומו ובכך מביאה לחידוש הצמיחה.

לפני ואחרי
להזמנות: 04-8722293, לברורים: 055-6697368
טבלה

סיפורי הצלחה

סבלתי מנשירה מעל חצי שנה, השערות היו בכל מקום בבית, בכרית, במקלחת.. ואז הגיע השלב בו הבנתי שכבר לא נשארו לי שערות בראש, השיער נהיה דליל עד שהתחילו לראות חלקים המקרקפת.
אחרי שניסיתי כל שמפו או טיפול אפשרי ולא היה שיפור ואז חברה שלי סיפרה לי על המוצר Naturalrenewal רכשתי ערכה והתחלתי להשתמש, חודשיים אחרי שהתחלתי את הטיפול הנשירה עצרה לחלוטין והצמיחה התחדשה, ממליצה בחום, זה פשוט עובד!
יעל פנקלשטיין.

רציתי להודות על התכשיר הנפלא שלכם שפשוט עצר לי את הנשירה!
ניסיתי המון מוצרים כימיים להפסקת הנשירה, לא רק שלא היה שיפור אלה היו הרבה תופעות לוואי במהלך הטיפול, לאחר שרכשתי את ערכת Naturalrenewal נדהמתי לגלות באיזה מהירות הגיעו התוצאות, תוך חודש כבר הפסיקה הנשירה והרגשתי שהשיער שלי חוזר לעצמו.
תמשיכו לעזור לעוד אנשים עם המוצר המדהים שלכם.
ממש ממש תודה .
מרים אביטל.
שמי אהרון, מזה זמן רב שאני סובל מנשירת שיער, זה התחיל בשערות בודדות והחמיר למצב שלא יכולתי להסתרק מרוב כמות השיער שירדה בכל סירוק. כשהתחלתי להשתמש במוצר Naturalrenewal לא באמת חשבתי שזה יעזור, לאחר שישה טיפולים הנשירה ממש הפסיקה, היום השיער שלי נראה מלא יותר וחזק יותר. לכל מי שסובל מנשירה אני ממש ממש ממליץ להשתמש במוצר הזה, אתם תופתעו כמה מהר זה עובד. בתודה אהרון שלאקר.

מה כוללת הערכה?

הערכה כוללת שמן טיפולי ושמפו

אופן השימוש:

  1. עיסוי הקרקפת בפורמולה האקטיבית במשך 2-3 דק'.
  2. השהיית הפורמולה על השיער במשך 45 דק' עד שעה.
  3. חפיפת השיער במים פושרים בעזרת השמפו המשלים.

תדירות השימוש:
פעמיים בשבוע בלבד.

להזמנות: 04-8722293, לברורים: 055-6697368
ערכה Naturalrenewal

מדוע הטיפול בNaturalrenewal הינו היעיל ביותר?

למי זה מתאים?

גורמים לנשירת שיער: